این رویداد بزرگ با عنوان آینده کسب و کارهای نوپا در ایران با حضور بزرگان استارتاپ و کارآفرینی ایران، 22 تیرماه امسال از ساعت 9 لی 19 در دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی برگزار شد که شتاب هاست از حامیان این همایش بود. همایش آینده کسب و کارهای نوپا، یک رویداد یک روزه بود که در آن پیشتازان صنعت استارتاپ از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه سخن گفتند.

این رویداد یک روزه پنجره‌ای به چشم‌ انداز آینده کسب و کارهای نوپا ( استارتاپ ها ) در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌ گیران، تصمیم‌ سازان و متخصصان ایرانی عنوان شد.

شرکت کنندگان در این همایش می توانستند یک روز آموزش، کسب تجربه، ترفندهای شروع کسب و کار نوپا و … با کارشناسان، مدیران شتاب دهنده و سرمایه گذاران، ایده پردازان، استارتاپ ها، مربی ها، کارآفرینان، بنیانگذاران کسب و کارهای نوپا، افراد با تجربه در این حوزه، مهمانان ویژه و … را در همایش “آینده کسب و کارهای نوپا در ایران” تجربه کنند.

مدیران وب سایت ها و استارت آپ های مختلف از جمله، شتاب هاست، هاست ایران، تخفیفان، ایوند، همیار وردپرس و ... در این همایش حضور داشتند.

شرکت کنندگان در همایش می توانند با کد تخفیفی که در همایش به آن ها اعلام شد می توانند با 25 درصد تخفیف تا یک هفته بعد از همایش اقدام به خرید هاست نمایند. شتاب هاست امیدوار است بتواند هرچه بیشتر از استارت آپ ها و افراد فعال و علاقه مند به حوزه وب و آی تی در ایران حمایت بیشتری نماید.
در بین سخنرانی های این همایش پنل کسب و کارهای نوپا از دیروز تا امروز باحضور مجری رویداد آرش سروری برگزار شد . در پایان این همایش نیز از سخنرانان و حامیان ای همایش تقدیر به عمل آمد.
 شما می توانید تصاویر مربوط به این همایش را با هشتگ FOBSCF# در اینستاگرام مشاهده نمایید.

 این همایش به ابتکار مدرسه استانداردهای کسب و کارهای نوپای ایران برگزار شد.Sunday, July 16, 2017

« برگشت

Powered by WHMCompleteSolution