ضمن تشکر و قدردانی از شما مشتریان گرامی و همیشگی سرویسهای شتاب هاست، مفتخریم که تا به امروز توانایی فراهم سازی بستری مناسب با قیمتی نسبتا مطلوب برای سرویس دهی به شما مشتریان گرامی و گرانقدر ،که به حق ارزشمندترین دارایی این مجموعه هستید، را داشته ایم.
در این راستا بر خود واجب دانستیم تا به اطلاع شما عزیزان برسانیم که نرخ قیمت خرید سرورهای خارج از ایران، به دلیل افزایش قیمت ارز، افزایش یافته و پیرو آن موجب افزایش جزئی قیمت سرویس هاست های خارج از کشور و دامنه گردیده است. لذا،  قیمت برخی هاست های مجموعه شتاب هاست (هاست های خارج از کشور) و دامنه با حداقل تغییرات جهت استفاده شما عزیزان به روز خواهد شد.
ما در شتاب هاست همیشه تلاش کردیم توازنی مناسب بین کیفیت و قیمت را رعایت کنیم، تا همین چند ماه پیش بود که دلار را نصف قیت حال می خریدیم، یعنی الان چیزی حدودا 100% افزایش هزینه های دلاری. سعی کردیم در این شرایط، ما جزو سوء استفاده کنندگان از وضعیت بد ارزی نباشیم، تلاش کردیم ضرر ده باشیم و منتظر بازگشت بازار به حالت عادی باشیم ولی مشتری ضرر نبیند، اعصاب خودمان خرد شد، اعصاب مشتری را خرد نکنیم، امید داشتیم دلار ارزان "معروف" به ما برسد ولی خوب نرسید! خودمان خرد شدیم!
برکسی پوشیده نیست که با ارائه کردن خدمات در خارج از ایران از ثبت دامنه های بین المللی تا هزینه های سرور ها و دیتاسنتر های خارجی، قطعا نیاز به پرداخت هزینه های دلاری وجود دارد، ما که همیشه تحریم بوده و هستیم و شرایط تحریمی از خارج به سمت ایران برای ما به یک واقعیت ملموس تبدیل شده بود، تا اینکه در مورد هزینه های دلاری از داخل هم تحریم شدیم. شتاب هاست بیشتر از 5 سال بود کوچکترین افزایش قیمتی در سرویس هاست های خود نداشته است و از این پس نیز همانند گذشته، مجموعه شتاب هاست تمام انرژی و ظرفیت خود را برای جلب رضایت شما مشتریان گرامی خواهد گذاشت، سعی می کنیم بیشتر فشار بر روی ما باشد تا بر روی مشتری ها، سعی می کنیم کمترین تغییر قیمتی را داشته باشیم و سرویس هایی که به قیمت ارز وابستگی ندارند اصلا تغیر قیمت نداشته باشیم و در آن سرویس ها مانند سال های پیش، بدون افزایش قیمت به فعالیت ادامه دهیم.

با احترام
تیم مدیریتی مجموعه شتاب هاست


Wednesday, May 16, 2018

« برگشت

Powered by WHMCompleteSolution